Ферменти для рослинних олій

Компанія "ТекОил" пропонує ферментну гідратацію масел за сертифікованими світовими технологіями.

Процес максимально адаптований під ваш технологічний регламент. Під час гідратації використовується мінімальна кількість води у зв'язку з цим волога у маслі декілька зростає або знижується. Таким чином це дозволяє зменшити втрати масла, а також понизити вологість гідрофуза з можливістю у подальшому додати його в макуху. Вартість такої обробки не вище існуючих аналогів.

Повну економіку процесу ви зможете отримати виходячи з наданих зразків вашої сировини що поступає на гідратацію.

Вживані рослинні як олії

Наша компанія займається збором фритюрних олій і жирів. В даний час у нас є розгалужена мережа збору за Херсонській, Миколаївській, Одеській областях. Ми раді співпраці з новими клієнтами. Для вас ми надаємо зручну тару, гнучку цінову політику і графік вивезення фритюрних олій.

Некондиційні рослинні олії

Компанія "Текойл" закуповує некондиційні рослинні олії з підвищеними показниками фосфотідов, домішками кислотного числа, пероксидного числа. Так само ми закуповуємо олійно-жирові суміші з некондиційними показниками.

Побічні продукти виробництва олії

Наша компанія закуповує побічні продукти виробництва олії (фузи, баки, відстої, гідрофузія, соапсток). Ми надаємо послуги з чищення терміналів і ємностей. Маємо досвід роботи, власний транспорт, пристосування для чищення ємностей.

Тваринні жири

Наша компанія закуповує тваринні жири різної якості, так само закуповуємо соапсток тваринних жирів. Ми так само надаємо послуги з чищення та доопрацюванні тваринних жирів до вимог замовника.

Жирні кислоти

Компанія "Текойл" в даний час є лідером у виробництві жирних кислот високої якості. Унікальність нашої технології полягає в тому, що ми отримуємо продукт при низькотемпературній обробці, що дозволяє нам забезпечити високі споживчі властивості продукту. Ми надаємо послуги переробки олій і жирів на жирні кислоти.

Переробка олії

Компанія "Текойл" переробляє некондиційні олії до вимог якості замовника, виробляє з олій жирні кислоти, олійно-жирові суміші, суміші рослинних і жирних кислот.